سایت دانلود رمان های جذاب ایرانی : ورود به رمان استار

سایت دانلود رمان ایرانی و رمان جدید سخنی با نویسندگان و ناشران محترم

به نام خداوند بخشایشگر و مهربان
با سلام و احترام.
نویسنده و ناشر محترم خواهشمندیم این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.
موضوع درباره رمان هایی است که در تارنمای novelz.ir منتشر شده است.
تا به امروز نزدیک به هفتصد رمان در تارنمای Novelz.ir منتشر شده است. از زمان شروع فعالیت این سایت یعنی حدودا چهار سال پیش تا امروز خیلی از رمان ها مجوز چاپ گرفتند که ما  از خیلی از آنها بی خبر هستیم.
در ابتدا باید بگم که ما به هیچ وجه خواستار ضرر کردن نویسندگان و ناشران نیستیم، اما رمان هایی در تارنما هستند که قبل از اینکه مجوز چاپ و نشر بگیرند در بستر اینترنت به صورت رایگان قرار داشتند و همچنان هم قرار دارند. ما هم مانند تارنماهای دیگر برخی از این رمان ها را برای دانلود قرار دادیم. لذا از شما عزیزان خواهشمندیم قبل از مراجعه به مراجع ذیربط جهت هر اقدامی ابتدا از بخش پشتیبانی پیامکی تارنما به ما اطلاع دهید که اگر مشکلی هست آن را برطرف کنیم و یا رمانی که برای چاپ رفته را حذف کنیم.
همچنین نویسندگان محترمی که رمان های آنها هنوز مجوز چاپ نگرفته اند ولی می خواهند رمانشان از روی تارنما حذف گردد می توانند اطلاع رسانی کنند تا رمان مربوطه را از روی تارنما حذف کنیم.
↓↓(موضوع زیر با رمان های چاپ شده و ناشران عزیز مرتبط نیست)↓↓
از نویسندگان عزیز خواهش می کنیم این موضوع را در نظر بگیرند که بدون اینکه هزینه ای برای تبلیغات پرداخت کنند به صورت رایگان ما رمان ها را در بستر اینترنت منتشر می کنیم و با بازدید بالایی که تارنماها و شبکه های متصل دارند باعث شناخته شدن نام و آثار نویسنده گرامی می شویم و متقابلا رمان های شما عزیزان هم باعث بیشتر دیده شدن تارنماهای ما می شوند که این یک همکاری متقابل و به نفع دو طرف می باشد…
اگر ناخواسته باعث شدیم که به نویسنده یا ناشری ضرری وارد شود واقعا متاسفیم و امیدواریم که ما را ببخشند و حلال کنند.
شماره ارسال پیامک به پشتیبانی 09331738431
در انتهای هر مطلب و در منوی تارنما لینک درخواست حذف رمان قرار دارد که از این قسمت می توانید به ما اطلاع دهید تا رمان را حذف کنیم.
هر انتقاد، پیشنهاد و پیغامی دارید می توانید از طریق صفحه پشتیبانی و یا ارتباط با ما در تارنما ما را در جریان بگذارید.
صفحه پشتیبانی تارنما: https://novelz.ir/support
صفحه حذف رمان: https://novelz.ir/remove
از شما متشکریم که وقت گذاشتید و این مطلب را مطالعه کردید.
مدیر تارنمای novelz.ir – شهاب صادقی – 1400/10/8 (به روزرسانی 1401/8/15)